جمعه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
nextpay
nextpay

معرفی گروه امنیتی آشیانه انجمن آشیانه

بدون شک میتوان تیم امنیتی آشیانه را بزرگترین و یکی از بهترین تیم های امنیتی ایرانی دانست. این تیم امنیتی با هدف آموزش امنیت و راه های مقابله با هک، در حال فعالیت بوده انجمن این گروه بهترین انجمن فعال هک و امنیت شبکه فارسی میباشد، کافی است شما یک تاپیک یا یک موضوع امنیتی را مطرح کنید، کارشناسان و افراد متخصص هر کدام راهکاری برای شما اراعه میدهند. علاوه بر انجمن، این تیم سرویس های هم چون:

سرویس میزبانی وب

دوره های حضوری امنیت شبکه و هک

آپلود سنتر رایگان آشیانه

تست نفوذ پذیری

تامین امنیت سروس

پشتیبانی و نگهداری از سرور

دارا می باشد. تفاوت سرویس میزبانی وب و هاستینگ این تیم نسبت به سایر شرکت ها در امنیت میباشد، یعنی هاستی که شما از این شرکت تهیه میکنید دارای امنیت بسیار بالاتری از سایر شرکت ها می باشد. پس پیشنهاد میشود، چنانچه نیازمند هاست و یا سرور امنیتی هستید، سرویس خود را از این شرکت درخواست دهید.ادوره های حضوری هم امکان حضور و دریافت مدارک امنیتی و شبکه را فراهم میکند. اگر مایل به دوره های امنیتی هک و شبکه هستید، به دوره ها و اردو های این تیم نگاهی بیندازید.
تست نفوذ پذیری این شرکت با هدف تعیین میزان امنیت بر روی سرویس ها و شرکت شما انجام میشود. در این تست متخصصان با استفاده از ابزارها و تکنینک های امنیتی و شبکه ای، شروع به نفوذ و تعیین سطح امنیت سرویس های شما کرده و در پایان نقاط ضعف و راهکار مقابله با آن را به شما اراعه میدهند.

بعد از مرحله تست نفوذ مراحل تامین امنیت و پشتیبانی و نگهداری از سرور و سرویس ها شروع شده و بسته به نیاز مشتری این فعالیت ها ادامه می یابند.

پیشنهاد میکنم اگر سایت و یا سرویس مهمی دارید برای جلوگیری از هک شدن، تست نفوذ را بر روی آن انجام دهید. پیشنهاد میکنم به انجمن این شرکت تیم سری بزنید!

برای مشاهده سایت های معرفی شده به مطلب زیر مراجعه کنید

“من از چه سایتهای استفاده میکنم- معرفی بهترین و کاربردی ترین سایت های اینترنتی”

 

 

nextpay

درباره امید علیمحمدی

این مطالب را نیز ببینید!

پایان کار سایت feedjit و سرویس های آن

اگه صاحب وبلاگ یا سایتی باشید یکی از موضوعات مهم و پر اهمیتی که باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *