دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
nextpay
nextpay

۱۰ اشتباه خطرناک در بازاریابی اینترنتی-بخش اول

این مطالب به صورت کلی خطرات و اشتباهات بازیابی اینترتی را بازگو میکند، مواردی که افراد بسیاری قبل از شما دچار آنها شده اند، و با آنها روبه رو شده اند با توجه به این مطالب میتوانید بازاریابی اینترنتی خود را بهبود بخشیده و تقریبا ۹۰ درصد از ریسک های احتمالی رو بر طرف کنید.

۱۰ اشتباه خطرناک در بازاریابی اینترنتی بخش اول

اشتباه اول

استفاده از خدمات میزبانی وب رایگان یا ارزان قیمت

خیلی صریح در این مورد اعلام میکنیم که شما مطلقا نمی توانید با تیکه بر خدمات میزبانی رایگان مثل geocities یا tripod و غیره، یک تجارت اینترنت جدی راه اندازی کنید.مطمعن باشید این روش جواب نخواهد داد.به قول معروف همان قدر که پول بدهید آش خواهید خورد.شما نمی توانید توقع خدمات مناسب و با کیفیت از این شرکت ها را داشته باشید.

هیچ چیزی بدتر از این نیست که وب سایتی را که بر روی سرورهای کند که ترافیک بسیار بالایی دارند پیاده سازی کنید.من نام هیچ شرکتی را نمیبرم ولی برخی از این خدمات رایگان، واقعا بد هستند.وب سایت شما مهمترین سرمایه ای است که شما دارید و باید در نگاه اول، تاثیر خوبی بر بازدید کننده بگذارد.

بعلاوه، هیچ چیز واقعا مجانی را نمیتوان یافت.وقتی شما خدمات رایگان دریافت میکنید،مجبور خواهید بود که در بهترین نقطه وب سایت خود، تبلیغات شرکت میزبانی کننده وب سایت خود را قرار دهید.این موضوع اصلا مناسب نیست که در بهترین نقطه تجارت اینترنتی شما، تبلیغات خارج از کنترل شما و متعلق به شرکت دیگری داده شود.

این روزها شما به راحتی میتوانید یک شرکت میزبانی وب سایت با هزینه حدود ۵۰ هزار تومان در سال را پیدا کنید و اگر شما تصمیم ندارید این مقدار برای تجارت روی خط خود هزینه کنید، معلوم است که در این راه جدی نیستید.بسیاری از مشتریان بالقوه به خاطر این موضع از دست خواند رفت.

وقتی صحبت از میزبانی وب سایت است، موضوع ثبت دامنه اختصاصی پیش می آید.شما باید حتما برای تجارت اینترنتی خود یک دامنه اختصاصی ثبت کنید.این کار با هزینه حدود ۱۰ هزار تومان در سال برای دامنه با پسوند .ir و ۴۰ هزار تومان برای دامنه با پسوند .com قابل انجام است.اگر برای پرداخت این هزینه برنامه ریزی نکرده اید چطور میخواهید مشتریان بالقوه به شما اعتماد کنند؟ تجارت اینترنتی خود را از نقطه شروع جدی بگیرید در غیر اینصورت حتما شکست خواهید خورد.

شرکت های ایرانی، ثبت دامنه ملی .ir را فراموش نکنند!

ادامه دارد… با دنیای آی تی همراه باشید

 

nextpay

درباره امید علیمحمدی

این مطالب را نیز ببینید!

در مورد نرم افزار و شغل خود اطلاعات داشته باشید

در مورد برنامه ای که استفاده میکنید اطلاعات داشته باشید همیشه برام سوال بود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *