پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
nextpay
nextpay

پایان کار سایت feedjit و سرویس های آن

اگه صاحب وبلاگ یا سایتی باشید یکی از موضوعات مهم و پر اهمیتی که باید هر روز مورد بررسی قرار دهید، آمار سایت است، اینکه بدانید در طول یک ۲۴ ساعت چه تعداد بازدید کننده به سایت شما مراجعه میکنند، یا چه تعداد کاربر از یک پست بازدید میکنند بسیار مهم است که این امر سبب مشخص شدن حوزه مورد علاقه کاربران میشود. سایتها و ابزار های زیادی هستند که عملیات ثبت بازدید و فعالیت کاربران را انجام میدهند، برخی به رایگان و برخی دیگر با هزینه!

یکی از سایتهای که به رایگان انکانات خود را در اختیار کاربران قرار میداد، سایت http://feedjit.com/ بود که ابزاری در اختیار وب مستر ها قرار میداد که به صورت زنده نشان دهنده این بود که کاربر از چه کشوری و به چه مطلبی دسترسی پیدا کرده، اما متاسفانه چند روز پیش در سمت چپ وب سایت که این آمار را نشان میداد، شاهد عدم نمایش این اطلاعات بودم، امروز که به سایتش مراجعه کردم یک صفحه سفید رنگ را دیدم که تنها این مطلب درون آن نوشته شده بود:

Feedjit is unfortunately no longer available. The service was run as a hobby site for many years. Due to emerging cyber risks and regulatory requirements, it is not possible to continue to operate Feedjit as a not-for-profit fun service without incurring significant costs.

For this reason we are regrettably shutting down the service.

Both Kerry and I hope you enjoyed Feedjit for the many years that it was running. If you are looking for a way to view your website traffic in real-time, I recommend you install Google Analytics and check out the real-time view.

Regards,

Mark Maunder.

به صورت خلاصه نوشته شده که به علت هزینه های بالا و سرویس دهی رایگان این سایت و همچنین افزایش خطرات و آسیب های سایبری امکان فعالیت سایت feedjit وجود ندارد!

و در پایان بعنوان جایگزین از سرویس Google Analytics نام برده است. البته به دلایل مختلف؟؟؟!!! دسترسی به این سایت امکان پذیر نمی باشد!

در اینجا از تیم توسعه feedjit تشکر میکنیم بابت سرویس دهیشون، امیدوارم سیاست های این سایت تغییر کنه و باعث بشه دوباره این سرویس ها به حالت عادی برگردند.

 

nextpay

درباره امید علیمحمدی

این مطالب را نیز ببینید!

۱۰۰ مگابایت تا ۵ گیگابایت هدیه شگفتانه همراه اول

شرکت همراه اول به مناسبت ۲۴ مین سالگرد تاسیسش بسته اینترنت ۱۰۰ مگابایتی تا ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *